Vakgarage Auto Corsten
Tesla Model Y
2024 | Elektrisch | 93.103 km
€ 34.895
Info

Vakgarage Auto Corsten

Tesla Model Y

300pk Trekhaak SOH 92% Warmtepomp LFP-Accu Leer Lmv Camera's Panoramadak Adap.Cruise Navi Ecc

2024

|

Elektrisch

|

93103

€ 34.895 BTW niet verrekenbaar

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2024

Tellerstand

93103 km Vakgarage

Brandstof

Elektrisch

Energielabel

-

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Tesla Model Y

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Navigatiesysteem full map

Achteruitrijcamera

Audio installatie

Audio installatie premium

Bluetooth telefoonvoorbereiding

Carkit

Omschrijving

Deze Tesla Model Y is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Deze auto heeft 93103 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2024. Schoon, stil en fiscaal vriendelijk: met de elektromotor is het zuinig zoeven! Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Een lederen interieur: een toonbeeld van luxe en comfort. En wat dacht u van de elektrisch bedienbare achterklep? In- en uitladen gaat haast vanzelf! Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Dankzij de stoelverwarming, verwarmbare achterbank en het verwarmbare stuur in deze auto, krijgt het begrip rijcomfort een nieuwe betekenis. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren elektrisch verstelbare stuurkolom, 19 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas en LED-achterlichten.

Het digitale dashboard is niet alleen enorm fraai en handig, maar draagt actief bij aan een veilige en slimme rit. Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Ook is de Tesla uitgerust met: dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst.

Zoals u mag verwachten van deze Tesla Model Y is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De lane assist - of in gewoon Nederlands rijstrookassistent - waarschuwt als u per ongeluk over de streep gaat. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en autonoom remsysteem.

Geen excuses meer. Rijden anno nu is elektrisch rijden. Maak uw keus vandaag en bel voor een afspraak!

Waar staat deze auto

Vakgarage Auto Corsten

Mariastraat 64

5738 AK Mariahout

Wij krijgen een 9.3 van onze klanten

Vakgarage Auto Corsten

Tesla Model Y

300pk Trekhaak SOH 92% Warmtepomp LFP-Accu Leer Lmv Camera's Panoramadak Adap.Cruise Navi Ecc

2024

|

Elektrisch

|

93103

€ 34.895 BTW niet verrekenbaar