Vakgarage Auto Corsten

Lynk & Co 01

AUT-7 261pk PHEV Zwarte-Hemel Pano-Schuifdak Lmv 20" 360°Camera Apple Carplay Android Auto Adap.Cruise Navi Pdc Ecc Keyless Led Plug-In Hybrid

2024

|

Hybride - Benzine

|

27091

€ 28.895 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2024

Tellerstand

27091 km Vakgarage

Brandstof

Hybride - Benzine

Energielabel

A

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Lynk & Co 01

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Navigatiesysteem full map

Achteruitrijcamera

Android auto

Apple carplay

Audio installatie

Bluetooth telefoonvoorbereiding

Omschrijving

Dankzij 425 Nm en 261 pk gecombineerd vermogen mag deze krachtpatser maar liefst een 1800 kg zware caravan te mogen trekken!
Het doordachte ontwerp van de Lynk & Co 01 maakt hem tot een comfortabele en veelzijdige auto voor het hele gezin. Onder de motorkap van dit voertuig bevindt zich een zuinige benzinemotor met drie cilinders. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, zwarte hemelbekleding, dakspoiler, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.

In één oogopslag zijn alle vitale functies afleesbaar dankzij het digitale dashboard. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als uw voorligger stopt. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst.

Aan boord van deze Lynk & Co houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Deze Lynk & Co 01 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. In deze Lynk & Co vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.

Meer weten? Wij maken graag een afspraak om u alles te laten zien!

Waar staat deze auto

Vakgarage Auto Corsten

Mariastraat 64

5738 AK Mariahout

Wij krijgen een 9.3 van onze klanten

Vakgarage Auto Corsten

Lynk & Co 01

AUT-7 261pk PHEV Zwarte-Hemel Pano-Schuifdak Lmv 20" 360°Camera Apple Carplay Android Auto Adap.Cruise Navi Pdc Ecc Keyless Led Plug-In Hybrid

2024

|

Hybride - Benzine

|

27091

€ 28.895 Prijs is incl. BTW en BPM